Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Plantuienoogst van start onder droge omstandigheden



Tholen - Franje Onions is dinsdag van start gegaan met de oogst van de plantuien. "Uiteindelijk zijn we drie dagen later dan vorig jaar, dus dat verschil is minimaal", vertelt Jan Franje. "Het is wel ontzettend droog. Volgens mij heeft het inmiddels overal geregend behalve hier, maar we hebben de moeilijke plaatsen gisteren met de gierkar bewaterd."



"We wilden eigenlijk vorige week al beginnen, maar door de regen hebben we het een weekje uitgesteld, want de winteruien zitten echt muurvast. Het is nu echt droog, maar nu lijdt het product er nog niet onder. Of de droogte een positief effect zal hebben op de markt, moet de tijd leren, maar het zal wel een keer moeten gaan regenen."



Gerelateerde artikelen → Zie meer