In slowfood restaurant en kookstudio Culinary Solutions uit Bielany Wrocławski (Polen) haalt chef Lukasz Terlikowski de kruiden uit eigen muur. Onlangs zijn in de Poolse kookstudio meerdere groene wandsystemen van Mobilane uit Leersum geïnstalleerd. Terlikowski wilde een praktisch systeem voor in zijn bedrijf waar hij zowel kruiden en groentenplanten voor langere tijd goed kan houden. Ook deelnemers aan zijn kookworkshops bleken geïnteresseerd in verticaal moestuinieren.
Kwaliteit en uitstraling
Terlikowski onderzocht verschillende groensystemen en koos uiteindelijk voor LivePanel en LivePicture van Mobilane. Het LivePanel-systeem is met een frame aan de muur bevestigd terwijl LivePicture als een 'plantenschilderij' aan de muur hangt en dus eenvoudig te verplaatsen is. Beide systemen werken zonder stroom en zijn opgebouwd met verwisselbare cassettes met daarin kruiden, groentenplantjes of sierplanten. Door middel van capillaire werking krijgen de planten water uit het reservoir dat verwerkt is de gootprofielen. Het reservoir van LivePanel is aangesloten op het waternet en wordt automatisch bijgevuld. LivePicture dient ongeveer eens per zes weken handmatig van water te worden voorzien. Terlikowski: "Met name de kwaliteit en de esthetische uitstraling hebben mij overtuigd om te kiezen voor deze producten van Mobilane. Ik vergelijk het met de culinaire business, ook daar staat de kwaliteit en presentatie van de gerechten garant voor de terugkeer van klanten."
Dealerschap
Culinary Solutions is inmiddels behalve een kookstudio en exclusief restaurant tevens een showroom geworden voor LivePanel en LivePicture. Terlikowski is bovendien Mobilane-dealer geworden. Zijn bedrijf Nature4Life richt zich op de Poolse markt met als missie lokale bedrijven en gemeentes van de ecologische voordelen van verticale groensystemen te overtuigen. Voor toekomst ziet hij ook potentie in omliggende landen zoals Litouwen, Estland en Rusland.
Voor meer informatie:
Mobilane
Broekweg 3
3956 NE Leersum
T: +31(0)343 42 08 65
F: +31(0)343 47 79 39
E: info@mobilane.nl
www.mobilane.nl


Abonneren
Vacatures
"Tweetende tuinders"
Top 5 - gisteren
- "Dat Duitsland en het Verenigd Koninkrijk in deze tijd nog oude uien hebben is nooit vertoond"
- "Met onze winterui Panther beschik je eind juni al over een kwalitatieve zaaiui waarmee je alle kanten op kunt"
- "Uienhandel en opslag maakt ons een ideale schakel tussen producent en afnemer"
- André Boot (Hazera) in het huwelijksbootje gestapt
- “Wij zien dit jaar een hoge toename van uienvliegschade"
Top 5 - afgelopen week
- 2.500 bezoekers op Open Dag CZAV/Rusthoeve
- Dripirrigatieproef (15 hectare) dit jaar gecombineerd met fertigatie
- Uit de oude doos: Jonika
- "Onze fabrieksvloer spreekt voor zich: je ziet meteen dat het hier schoon is, ondanks de grote volumes die we verwerken"
- "Ondanks recordexport is de stemming op de uienmarkt nagenoeg het hele seizoen flauw geweest"
Top 5 - afgelopen maand
- "Redelijke vraag, groot aanbod en zenuwachtige telers op uienmarkt"
- 2.500 bezoekers op Open Dag CZAV/Rusthoeve
- Dripirrigatieproef (15 hectare) dit jaar gecombineerd met fertigatie
- Uit de oude doos: Jonika
- "Onze fabrieksvloer spreekt voor zich: je ziet meteen dat het hier schoon is, ondanks de grote volumes die we verwerken"
Weer
Verticaal moestuinieren met LivePanel en LivePicture
Kruiden uit de muur in Poolse kookstudio
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2020-05-29 "Van het ene uiterste naar het andere"
- 2018-05-09 Beste Groentenrestaurant 2018 bekendgemaakt
- 2018-04-20 Wortelen bereiden in de magnetron
- 2018-03-23 Gezonde zwemkantines zijn goud waard
- 2018-03-07 Fotoreportage Horecabeurs Goes
- 2018-01-12 Fotoreportage AGF'ers op Horecava
- 2018-01-03 Je eigen robot die dagelijks een verse maaltijd bereidt
- 2017-11-27 Britse cateraar roept sector op klasse 2 AGF in te kopen
- 2017-09-27 "De ZARA van gezond fastfood"
- 2017-09-21 Fotoreportage AGF'ers op Gastvrij Rotterdam
- 2017-03-31 Senioren drijvende kracht achter groei foodservice
- 2017-03-15 Fotoreportage AGF'ers op Foodexpo.nl Zeeland 2017
- 2016-12-23 Vijf restauranttrends voor Foodservice 2017
- 2016-12-16 Consumptieplekken continu in beweging
- 2016-09-22 Fotoreportage AGF'ers op Gastvrij Rotterdam
- 2016-05-06 Kruiden uit de muur in Poolse kookstudio
- 2016-04-29 Verse voeding aan huis dankzij slimme koelbox
- 2016-03-09 Fotoreportage AGF op Food Expo Zeeland
- 2015-12-18 Vitam zorgt voor meer Nederlandse AGF in campusrestaurants
- 2015-10-16 Burger King laat oog vallen op Quick