Tomra lanceert op 13 april de T-8, haar nieuwste emballage-automaat. Met de komst van de T-8 breidt Tomra het portfolio van producten uit dat voorzien is van de gepatenteerde Tomra Flow TechnologyTM, 's werelds eerste 360-gradenherkenningsysteem in emballage-automaten. Met de komst van de T-8 maakt Tomra de technologie die gebruikt wordt in de premium T-9 automaat beschikbaar voor winkels met lagere tot middelgrote innamevolumes.
"We beloofden dat de T-9 automaat met Tomra Flow Technology de eerste zou zijn in een generatie nieuwe emballage-automaten en die generatie is nu beschikbaar", licht René Hissink, algemeen directeur bij Tomra Systems toe. "Tomra kijkt continu naar de behoeften van retailers, consumenten en overheden om oplossingen te bieden voor uitdagingen die in markten over de hele wereld bestaan. Ons doel is om het optimale portfolio van inname-oplossingen te bieden en onze positie van marktleider waar te maken op het vlak van innovatie en het creëren van waarde en betrokkenheid voor iedereen die onderdeel is van het recyclingproces."
Tomra Flow Technology
Tomra Flow TechnologyTM is 's werelds eerste 360-gradenherkenningssysteem dat is toegepast in emballage-automaten. Het is een verbonden systeem van camera's en sensoren dat iedere ingeleverde en zelfs gedeukte fles zo snel scant op vorm en barcode, dat rotatie van de fles niet meer nodig is. Zo kunnen de drankverpakkingen sneller en in een doorlopende 'flow' worden ingeleverd.
Tomra's aanpak gaat echter verder dan de basis van 360-gradenherkenning. De slimme anti-fraude eigenschappen bieden een hoog niveau van precisie en veiligheid en beschermen daarmee de integriteit van het gehele recyclingsysteem. "In de praktijk houdt de anti-fraudebescherming in dat het bijvoorbeeld onmogelijk is om een fles aan een visdraadje terug te trekken en opnieuw in te leveren. Zelfs een draadje met de dikte van een hoofdhaar wordt opgemerkt door het systeem. Andere fraudepogingen, zoals het plakken van de barcode van een statiegeldfles op een andere verpakking, is zinloos", aldus Harro Abbing, verantwoordelijke voor commerciële technologie bij Tomra.
Voor meer informatie:
TOMRA Systems B.V.
Laan van Malkenschoten 80
7333 NP Apeldoorn
T: +31 55 599 88 44
F: +31 55 599 88 80
www.tomra.nl
Abonneren
Vacatures
"Tweetende tuinders"
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- Iedereen welkom bij feestelijke start van Konaxx’ automatische uiensorteerlijn op 12 augustus
- Moeilijkheden in de uienteelt zorgen voor afname areaal
- "40 uienkisten kwijt, wie heeft ze gezien? Beloning van 25 euro per kist"
- Uit de oude doos: Leune, Dirksland, al 60 jaar in de uienhandel
- Open dag bij biologisch akkerbouwbedrijf Veenink
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Geschikt voor winkels me lagere tot middelgrote innamevolumes
T-8 emballage-automaat heeft 360-gradenherkenningssysteem
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-07-15 End of line oplossingen centraal bij Sarco Packaging Demoweek
- 2022-07-01 Red Dot Award voor nieuwe compacte palletwagen
- 2022-07-01 "De Indiase markt is booming, maar je moet daar bekend zijn en het juiste productaanbod hebben als je er een rol van betekenis wilt spelen"
- 2022-07-01 "Vraag naar optische sorteerprocessen zal in de komende jaren verder toenemen"
- 2022-06-24 Eerste waterstoftrekker in Zeeland
- 2022-06-24 Optische sorteerder die denkt als een mens
- 2022-06-17 "Voor ons blijft de AVR Puma de beste investering"
- 2022-06-17 "Nieuwe geautomatiseerde paperbagger speelt in op vraag naar papieren oplossingen"
- 2022-06-10 ‘‘Een goede occasion is altijd in trek"
- 2022-06-10 Innovaties voor de snarenbedpootmachine van Dewulf
- 2022-06-10 "De wiedeg wordt steeds vaker ingezet, zowel door biologische als gangbare telers"
- 2022-05-20 Start-up Flikweert verovert markt met aardappelsorteermachine
- 2022-05-13 “De Duitsers zien ons als een beetje lomp en bot”
- 2022-05-06 "Door Russen gestolen landbouwvoertuigen op afstand onbruikbaar gemaakt"
- 2022-04-29 "Het systeem werkt als het menselijk oog, maar is veel sneller en nauwkeuriger"
- 2022-04-29 Explosiebeveiligde trucks voor krappe werkomgevingen
- 2022-04-29 Zelf machines bouwen voor uienbedden van 3 meter
- 2022-04-01 Nieuwste Manter-weger te zien op Empack
- 2022-03-25 "Hoe kunnen bestaande machines meer flexibiliteit en capaciteit opleveren?"
- 2022-03-11 Nieuwe 3,5-tons mobiele bunker voor aardappelen van DT Dijkstra