


Abonneren
Vacatures
- Loodsmedewerk(st)ers Groente en Fruit
- Global Sourcing Manager
- Business Unit Manager Importeurs & Exporteurs
- Docent Teelt
- Buying Operations Manager (BOM Process)
- Bestuurslid
- Internationaal accountmanager Duitsland
- Manager Operations Ethiopia
- Quality controller
- Manager Packing Station
"Tweetende tuinders"
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- "Uienteelt zoekt oplossing voor korstvorming"
- "Marktsituatie in Europa zorgt niet voor extra concurrentie in de importuien"
- "Dit najaar flinke files bij de frietfabrieken"
- "Weinig uien op Duitse markt beschikbaar"
- Regenachtig voorjaar zorgt voor veel problemen voor Nederlandse en Belgische aardappeltelers
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Al meer dan 100 Nederlandse deelnemers aangemeld
Fruit Logistica 2011 bijna volgeboekt
Naar verwachting zullen meer dan 50.000 bezoekers uit zo'n 125 landen het evenement op het Berlijnse beursterrein bijwonen. Fruit Logistica biedt groenten- en fruithandelaren, detailhandelaren, importeurs, exporteurs en telers uitstekende mogelijkheden om zakelijke contacten te leggen en uit te breiden. Er worden bedrijven uit Italië, Spanje, Duitsland, Frankrijk en Nederland. Er wordt ook een sterke stijging verwacht van andere mediterrane landen, alsmede uit heel Noord- en Zuid-Amerika.
Het dertigste Fresh Produce Forum vindt op 8 februari plaats in het ICC Berlin, een dag voordat de beurs opent. Hierin ligt de focus op de werkelijke waarde van voedsel in het kortingstijdperk (The true value of food in the discount era). De officiële Fruit Logistica-receptie vindt direct na het Forum plaats.
Freshconex 2011, de internationale handelsbeurs voor 'Fresh Produce Convenience', vindt parallel aan de Fruit Logistica plaats, in de hallen 7.2a, 7.2b en 7.2c.
Klik hier voor de aanvraagformulieren en meer informatie.
Publicatiedatum:
Auteur:
Lenneke Pors-Schot
©
UienNieuws.nl
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector: