De Landbouwcommissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft een wetsvoorstel goedgekeurd waarin het reizen naar Cuba wordt vergemakkelijkt
en de exportbeperkingen naar Cuba worden verminderd. Het betreft hier Amerikaanse export van landbouwproducten naar Cuba, niet andersom. Het wetsvoorstel moet nog door twee andere Commissies van het Huis voordat het kan worden behandeld door het Huis als totaal.
Ook de Senaat moet zich er nog over uitspreken. De US International Trade Commission heeft berekend dat opheffing van het exportverbod voor landbouwproducten leidt tot een toename van de export die ligt tussen $ 727 miljoen en $ 944 miljoen.
Bron: Buitenlandse Markten, LNV




Abonneren
Vacatures
"Tweetende tuinders"
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- "Dankzij onze geprogrammeerde kwaliteit uien hebben we voet aan de grond gekregen bij de Europese retailleveranciers"
- "Geef Fusarium en witrot minder kans in de teelt van uien"
- Tussentijdse beoordeling zaadbedrijven voor het Uireka-rassenonderzoek
- Boer en burger werken samen aan natuur-inclusieve landbouw in Zeeland en Hoekse Waard
- Fotoreportage AGF-standhouders op Bio-beurs 2023
Top 5 - afgelopen maand
- TechNature wil na spruiten- ook de uien- en aardappelmarkt veroveren met optische sorteerder
- "De prijzen die nu betaald moeten worden voor grove uien zijn toch extreem te noemen"
- "Uienexport stilgevallen in zakkende markt"
- "Dankzij onze geprogrammeerde kwaliteit uien hebben we voet aan de grond gekregen bij de Europese retailleveranciers"
- Een goedlopende AGF-speciaalzaak met bovenwoning te koop