Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Marketingcampagne Peruaanse zoete uien gewenst"

De Peruaanse zoete uien zijn in Noord-Amerika en sommige Latijns-Amerikaanse gebieden goed bekend, maar in andere gebieden is een sterke campagne nodig om de Peruaanse zoete uien bekender maken. Dat zei voorzitter Miguel Ognio van het Uiencommitee van de 'Association of Exporters (Adex) deze week. Hij refereerde daarmee met name naar de Aziatische landen.



Eerder ontwikkelde Keyperu SA samen met Keystone Fruit Marketing Inc in de Verenigde Staten met succes een marketing campagne. Volgens de marketeers zijn de unieke smaak en het uiterlijk prima geschikt om de zoete uien te profileren van de gangbare uien.

Voor meer informatie:
Ing. Miguel Ognio
Director Gerente General
Keyperu S.A.
José Gonzáles 649, Miraflores
Lima 18, Perú
Tel: 511-447-7747
Fax: 511-242-1179
E-mail: keyperu@keystonefruit.com
www.keystonefruit.com
Publicatiedatum: