U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Dofra introduceert uienschilmachine

De afgelopen drie jaren heeft Dofra/Backus Foodtec hard gewerkt aan de ontwikkeling van een volledig nieuwe uienschilmachine. Dofra heeft haar engineers voor een uitdaging gesteld. De nieuwe machine moest zo goed als onderhoudsvrij worden, moest ongesorteerd product kunnen verwerken en moest gemakkelijk schoon te maken zijn. En tot slot: het aantal componenten waaruit de machine is opgebouwd mocht maximaal de helft bedragen van die van haar voorganger.



Alle bestaande gedachten en concepten zijn daarbij losgelaten. En het resultaat mag er zijn! In mei lanceert Dofra/Backus Foodtec de nieuwe machine. Een groot deel van de hydrauliek, tandwielen, riemen en snaren in deze machine is vervangen door supermagneten. Doordat de magneten wrijvingsloos ten opzichte van elkaar bewegen, vindt er nauwelijks of geen slijtage plaats aan de bewegende delen.

De capaciteit van de machine is sterk vergroot. En het aantal onderdelen waaruit de nieuwe machine is opgebouwd bedraagt 40% van dat van de oude machine. De machine is vanaf mei 2011 leverbaar.

Publicatiedatum: