U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
"De ondernemer hoeft alleen nog het lintje door te knippen."

G&C Group helpt ondernemingen die willen investeren in China

G&C Group helpt bedrijven die een onderneming willen starten in China. Het bedrijf voert marktonderzoeken tot volledige opzet en structuur en project management van een Chinese onderneming. "De ondernemer hoeft alleen nog het lintje door te knippen", vertelt Gidi Dekker van G&C Group. “De onderneming huurt een staf afdeling in, waardoor vlieguren en reizen naar China beperkt blijven.”


 
Business development activiteiten zijn doorgaans erg duur en de uitkomsten zonder de juiste aanpak zijn onzeker. “China heeft veel kansen en de markt is groot. Een goede kijk op zaken in deze markt en een nauwkeurige uitvoering van de plannen ligt daaraan ten grondslag.” G&C Group helpt ondernemingen met het opstellen van een heldere analyse van de wensen en vervolgens over te gaan tot actie.

G&C Group voert projecten uit in de Food & Agribusiness in China. "Onze projecten komen uit in o.a. de glastuinbouw, aardappelproductie en verwerking, groenteteelt en bloemensector en wij bieden uitgebreide internationale business development ervaring in China."
 
Voor meer informatie kunt u terecht op: www.gcgroupbv.com
 
Publicatiedatum: