Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Bart de Jong, beursorganisatie:

"De stemming zat er goed in op AGF Detail"

Tholen - Op maandag 19 en dinsdag 20 september vond de achtste editie van AGF Detail plaats in Houten. "De beurs is goed verlopen", vertelt Bart de Jong van de beursorganisatie. "Ik heb alleen maar mooie reacties gehoord van standhouders en bezoekers. Al heeft de detailhandel het niet altijd even makkelijk, de stemming zat er goed in en de gangpaden waren gevuld."

Het thema van de tweedaagse beurs was 'Lef in AGF'. ADN heeft samen met Ahoy een heel verfrissende en inspirerende beurs georganiseerd voor iedereen die in AGF onderneemt. Bezoekers konden van alles ontdekken: de nieuwste trends in AGF, delicatessen, techniek en winkelinrichting. Ook werden nieuwe producten en toepassingen getoond.



Naast het brede exposantenaanbod bood AGF Detail een attractief beursprogramma. Zo konden bezoekers genieten van de finale van de verkiezing ‘Beste Groenteman van Nederland’, de landelijke AGF-productkeuring en 'live' kookdemonstraties.



"Opvallend tijdens deze beurs was het vele aantal noviteiten", aldus Bart. "Zo was er veel aandacht voor de nieuwe Pine-o-matic, de automatische ananassnijder. Hierop kwamen veel positieve reacties, ook van exporteurs en importeurs uit Barendrecht. Veel standhouders waren zo enthousiast dat ze ook meteen een plekje voor volgend jaar hebben gereserveerd."

Klik hier voor de fotoreportage