Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Azerbeidzjan: dalende uien-, aardappel- en koolprijzen

De toepassing van een seizoensheffing op de export van aardappelen, uien en kool - voor het reguleren van de binnenlandse markt en het stabiliseren van prijzen- gekoppeld aan de afschaffing van specifieke importheffingen op uien tot 31 maart en de nieuwe aardappelen, uien en kool die op de markt komen hebben sinds de tweede helft van april geleid tot een stijging van het aanbod van deze producten en een prijsdaling.

In een gezamenlijke verklaring hebben de ministeries van landbouw en economie van Azerbeidzjan bekendgemaakt dat een kilo aardappelen op de markt aangeboden wordt vanaf € 0,37 en in groentewinkels vanaf € 0,41. Dat geldt voor een kilo uien voor respectievelijk vanaf € 0,37 en € 0,57 en voor kool vanaf € 0,52 en     € 0,67, wat beduidend lager is in vergelijking met vorige prijzen.

Volgens menafn.com zullen de prijzen naar verwachting dalen door de toename van het volume van aardappelen, kool en uien door het begin van het seizoen.

Publicatiedatum: