Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Gebrek aan gekoelde opslag groot probleem voor Filipijnse uiensector

Volgens een studie van het Southeast Asian Regional Center for Graduate Study and Research in Agriculture lijden de Filipijnse producenten van rode uien tot P6 miljard (€102 mln) aan verliezen na de oogst als gevolg van het gebrek aan koelopslagfaciliteiten en betrouwbare logistiek.

Het geraamde volume van de verliezen na de oogst voor rode uien bedroeg 48.891 ton, of bijna P1,96 miljard (33,8 mln euro), terwijl de verliezen na de oogst voor de gekoelde uienketen 63,9% bedroegen, met een geraamd volume en waardeverlies van respectievelijk 69.333 ton en bijna P4,01 miljard (96,3 mln euro).

Uit de studie, die werd gefinancierd door de Aziatische Ontwikkelingsbank, bleek ook dat het verlies na de oogst van vers geoogste uien van het teeltbedrijf in Bongabon, Nueva Ecija tot de eindmarkt in Divisoria, Manilla 45,06 procent bedroeg.

Bron: manilastandard.net

Publicatiedatum: