Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

NAO bezoekt Brussel voor kennismaking met Europatat en EUPPA

Het NAO-secretariaat ging onlangs op bezoek in Brussel. Doel van het bezoek was kennismaking met Europese organisaties en het verkennen van gezamenlijke dossiers.

© NAO
Foto: Janine Luten, Berta Rontondo, Romans Vorss en Jan Gottschall in het Europatat-kantoor in Brussel.

NAO-directeur Janine Luten voerde gesprekken met Europatat, EUPPA en de Nederlandse permanente vertegenwoordiger in Brussel. "Het was een mooie gelegenheid om de Europese spelers en hun werkzaamheden beter te leren kennen," aldus Luten.

Tijdens het gesprek met Europatat kwam onder meer de Europese promotiecampagne voor aardappelen aan de orde. Deze campagne wordt uitgevoerd in Vlaanderen, Frankrijk en Ierland. Daarnaast stond de rol van nationale organisaties binnen Europatat op de agenda. Via digitale bijeenkomsten met nationale organisaties versterkt Europatat de samenwerking en bespreekt het gezamenlijke dossiers.

Bron: NAO

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer