Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Finis viert honderd jaar innovatie in voedselverwerking

Dit jaar viert Finis een bijzondere mijlpaal: honderd jaar expertise in het ontwikkelen van verwerkingsapparatuur voor de voedingsindustrie. Wat begon in 1925 met Alois van Raaij in een kleine werkplaats in Ulft, groeide uit tot een wereldwijd bekend bedrijf.

Klik hier voor het verslag van het jubileum

In de jaren '50 brachten de zonen Albert en Bernard nieuwe groei en internationale bekendheid. In de jaren '80 maakte Ton van Raaij de gedurfde overstap naar groenteverwerking, en rond 2000 werd Finis specialist in complete verwerkingslijnen. Vandaag de dag leidt de vierde generatie het bedrijf met innovatieve oplossingen wereldwijd. Onderstaand de jubileumfilm:

Voor meer informatie:
Finis & Eillert
de Bolanden 1
7071 PW Ulft
+31 315 69 55 69
[email protected]
www.finis-eillert.com

Voorpaginafoto: © rhbfoto

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer