Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
filmpje legt veranderingen uit

Nieuwe Landbouwbeleid gaat in na 2021

Het nieuwe Gemeenschappelijke Landbouwbeleid (GLB) gaat in na 2021. Wat er precies gaat veranderen en hoe boeren en tuinders hier invloed op kunnen uitoefenen, is in onderstaande animatie op een rij gezet.

Het GLB heeft twee pijlers: De inkomensondersteuning van de boer en het plattelandsbeleid. Na 2021 wil het GLB meer resultaatgericht zijn op onder andere milieu, rendement en biodiversiteit. Zo moet er een strategisch plan op poten gezet worden met meer directe steun voor de boer en ontwikkelingssteun voor het platteland.

Boeren en tuinders worden onder andere gevraagd mee te denken over hoe effectief sommige maatregelen zijn en hoe zwaar ze mee moeten tellen. Het Ministerie LNV en de provincies schrijven aan het Nationaal Strategisch Plan, terwijl de boeren en tuinders inbreng leveren.

Bron: LLTB

Publicatiedatum: