Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
met Erik Fyrwald als CEO

Chinese eigenaar brengt Syngenta onder in nieuwe groep

ChemChina, de Chinese eigenaar van veredelingsbedrijf en gewasbeschermingsproducent Syngenta, brengt het bedrijf onder in een nieuwe groep die Syngenta Group gaat heten. In die groep komt ook Adama, een andere gewasbeschermingsproducent waarin ChemChina 74,02% van de aandelen heeft.

Ook de belangrijke landbouwactiviteiten van de Chinese chemiereus worden onderdeel van het nieuw te vormen bedrijf. CEO van Syngenta Group wordt Erik Fyrwald, de huidige CEO van Syngenta.

De CEO van Adama, Chen Lichtenstein, wordt financieel directeur van de groep. 

Bron: ChemChina

Publicatiedatum: