Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Segovia

Uienprijs trekt eindelijk aan op de Spaanse groentemarkt

Op de meest recente veiling op de groentemarkt in het Spaanse Segovia, op 17 juli, is de uienprijs eindelijk beginnen aan te trekken. De uien werden verhandeld voor 0,90 €/kg. Peen steeg met één cent tot 0,22 €/kg. Op de groentemarkt werd de prijsstijging van peen uitgelegd door het lage aanbod vanwege aanhoudende problemen op de velden.

Knoflook met stengel ging voor 0,50 €/kg over de toonbank en gedroogde knoflookbollen voor 0,90 €/kg.

Prei van extra kwaliteit bracht 0,12 €/stuk op. Die van eerste kwaliteit €0,10 en prei voor de verwerkende industrie klokte af op €0,09.

De prijzen van de aardappelen bleven nagenoeg ongewijzigd. De aardappelen met rode schil en wit vlees bleven op 0,35 €/kg hangen. De geelvlezige en Columba aardappelen kostten 0,22 €/kg en voor zowel Ambras als Soprano werd 0,25 €/kg betaald.

Bron: agronewscastillayleon.com

Publicatiedatum: