Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Behoorlijke verschillen in rassendemo biologische zaaiuien"

Begin deze maand beoordeelden de specialisten uit het BioTeam de stand van de verschillende rassen in onze zaaiuiendemo te Nagele. Eén nieuwkomer viel positief op tijdens het beoordelen. Per januari kunnen de specialisten van Agrifirm naast vroegheid, opbrengst en gezondheid ook cijfers laten zien over de verschillen in bewaarbaarheid. Informeer bij jouw specialist naar de verschillen en de cijfers.

Biologische rassendemo zaaiuien
Jaarlijks legt Agrifirm een biologische rassendemo zaaiuien aan in Nagele met meerdere gele en rode zaaiuienrassen van diverse zaadfirma's. Hierbij is aandacht voor de vele aspecten die belangrijk zijn in de teelt en bewaring, zoals vroegheid, gevoeligheid voor meeldauw, fusariumtolerantie, opbrengst, bewaarbaarheid en kwaliteit.

Meer informatie
Wil je meer weten over de rassendemo zaaiuien? Neem dan contact op met jouw specialist of bel de Klantenservice via 088 4881230.

Publicatiedatum: