Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Transportsector in 2021 en 2022 in rustigere wateren

De transportsector heeft een bewogen jaar achter de rug. ABN Amro voorspelt in haar sectorprognose dat de sector voor 2021 en 2022 weer in rustiger vaarwater komt. 

Desalniettemin bevat 2021 ook nog de nodige uitdagingen. Zo zal het coronavirus nog altijd zijn invloed hebben. Vooral de transporteurs in de foodservice zullen de klappen ook in het nieuwe jaar nog blijven voelen. Specifiek voor de Europese markt zullen transporteurs ook te maken krijgen met de brexit. Met of zonder deal zullen de kosten van transport oplopen en de verwachting is ook dat het hoe dan ook gaat leiden tot vertragingen bij de grens. 

Een derde punt van aandacht is de distributie van vaccins waar de sector zich op moet voorbereiden. Veel ondernemingen treffen nu al voorbereidingen, bijvoorbeeld door personeel te trainen of te investeren in extra koelcontainers.

Bron: ABN Amro

 

Publicatiedatum: