Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Uientelers in Myanmar zien terugval export door Covid-19

Volgens gegevens van het ministerie van Handel is er sprake van een terugval in de export van uien uit Myanmar. Het land exporteerde iets meer dan 100.000 ton en verdiende bijna 40 miljoen euro in boekjaar 2019-2020.

De oorzaak van de terugval ligt in het feit dat de export is teruggedrongen door de Covid-19-beperkingen.

Sommige telers gebruikten de overtollige uien op hun teeltbedrijven, bijvoorbeeld door de uien tot compost te mulchen. Een uienteler besloot zijn magazijn begin dit jaar te ontdoen van uien. Hij zei: "Ik heb het verlies op deze uien geaccepteerd. Ik kijk nu al uit naar volgend jaar, want dit jaar kan ik helemaal afschrijven. Ik ben niet boos, alleen maar verdrietig."

Bron: mmtimes.com
Foto: Dreamstime.com

Publicatiedatum: