Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Pakistan: 20.000 ton uien vast door stakingen chauffeurs

Meer dan 200 containers met in totaal 20.000 ton uien staan vast in Karachi, nu vervoerders uit protest staken tegen de veiligheidsautoriteiten. De laatste weken was er sprake van een toenemend aantal diefstallen van vrachtauto's in Sindh. De uien waren verpakt om geƫxporteerd te worden naar Maleisiƫ, Singapore en het Verre Oosten.

Volgens een woordvoerder van de Pakistaanse AGF-exporteurs zouden de uien zaterdag en zondag op de plaats van bestemming aan moeten komen. "De kans is erg groot dat de uien verrotten bij vertraging."



Bron: brecorder.com
Publicatiedatum: