Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
om importheffing te vermijden

Ecuador: Peruaanse uien verkocht als lokaal

Uienhandelaren in Huaquillas (Ecuador) hebben er bij het ministerie op aangedrongen om beter toezicht te houden op de verkoop van Peruaanse Zapotillo-uien. Volgens de handelaren worden die uien door een groep verkopers namelijk als lokale producten aangeboden om hiermee een importheffing te vermijden. "We kunnen niet concurreren met handelaren, die onterecht de importheffing ontduiken. Daarom maken wij ons sterk voor controles bij de telers", zegt woordvoerder Marnia Lima.

Landbouwminister Luis Valverde heeft aangegeven er alles aan te doen om de verkoop van illegaal geïmporteerde producten stop te zetten.

 
Source: Radiosucre
Publicatiedatum: