De Groot en Slot neemt verkoop uienzaad en plantuien voor de gangbare teelt in België over van Bejo

Vanaf 1 september 2020 neemt De Groot en Slot de contacten en verkoop voor het uienzaad en de plantuien voor de gangbare teelt in België over van Bejo Zaden Belgium.

De accountmanagers van De Groot en Slot die momenteel al werkzaam zijn in Zuid-Nederland, onderhouden met ingang van het nieuwe teeltseizoen de contacten met de klanten in Vlaanderen en Wallonië. "Met deze wijziging denken wij een efficiëntieslag te kunnen maken, zonder daarbij de professionaliteit van de dienstverlening te verliezen", aldus De Groot en Slot

Verkoopteam De Groot en Slot voor België:

Peter Vroegindeweij M +31 (0)621 819 337
Vlaanderen E p.vroegindeweij@degrootenslot.nl 

Rinus Struik M +31 (0)653 264 313
Vlaanderen E r.struik@degrootenslot.nl 

Bart Schriever M +31 (0)625 640 315
Wallonië E b.schriever@degrootenslot.nl 

De verkoop van het biologische uienzaad blijft door Bejo Zaden Belgium uitgevoerd worden, evenals de verkoop van biologische plantuien.

Verkoopteam Bejo Zaden Belgium:

Dirk Vanparys M +32 (0)475 781 527
Vlaanderen E dirk.vanparys@bejo.be 

Koen Verbruggen M +32 (0)495 537 280
Wallonië E koen.verbruggen@bejo.be 

Seline Vandecaveye M +32 (0)472 074 812
Vlaanderen E seline.vandecaveye@bejo.be 


Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


© UienNieuws.nl 2020

Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven